ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
آئین نامه داخلی زائر سرای مشهد مقدس
 

- ارائه معرفی نامه ازمديريت محترم خدمات پشتيباني به همراه شناسنامه یا کارت شناسایی معتبرعکسدار جهت تحویل اتاق الزامی است.

- رعایت اخلاق و شئونات اسلامی برای کلیه میهمانان عزیز الزامی است.

- پذیرش میهمانان براساس ظرفیت اتاق می باشد (برای کودکان بالای 6 سال یک تخت در نظر گرفته می شود و هزینه آن دریافت خواهد شد).

- استفاده از وسایل گرمازا ( مانند پیک نیک ، چراغ خوراک پزی ، هیتر برقی و ... ) در داخل اتاقها ممنوع می باشد.

- زمان تخلیه اتاق ساعت 2 بعدازظهر (14) می باشد، درصورت عدم تخلیه اتاق در ساعت مقرر ، هزینه یک شب اقامت محاسبه و دریافت می شود.

- حداکثر زمان اقامت میهمانان در زمان عادی چهار شبانه روز می باشد و در صورت خلوت بودن چنانچه کارمندی تقاضای روزهای بیشتری داشته باشد بلا مانع است.

- هزینه تلفن میهمانان با توجه به هزینه های مرتبط (هزینه اپراتور و ... ) محاسبه و اخذ می گردد

- اسناد معتبر ، پول و یا اشیاء قیمتی میهمانان در صورت تمایل آنان در زمان ورود دریافت و در صندوق امانات نگهداری و هنگام خروج به آنان تحویل می گردد.

- استفاده از اتاق میهمانسرا منحصر به شخص میهمان و یا خانواده درجه یک که قبلا" پذیرش گرفته اند می باشد و از ورود افراد همراه که فاقد پذیرش می باشند جلوگیری بعمل خواهد آمد.

- کشیدن سیگار ، قلیان و هر نوع مواد دخانی در اتاق و راهروهای میهمانسرا ممنوع می باشند.

- جبران ضرر و زیان وارده به اموال و اتاق تحویلی به میهمانان در زمان اسکان بعهده خودشان می باشد.مسئول پذیرش موظف است کلیه اموال را که جهت استفاده در اختیار زائرین قرار داده در هنگام خروج صحیح و سالم تحویل بگیرند.

- از کلیه میهمانان محترم تقاضا می شود هر گونه پیشنهاد و انتقاد سازنده ای که در مدت زمان اسکان در زائر سرا دارند کتبا " اعلام فرمایند تا راهگشای بهبود کار زائرین در آتی گردد.

- در زمان كه تقاضا زياد است اولويت با مسافرت هاي غير گروهي است.